меню

В УКРАИНЕ НЕ ВСЕ ДОМА

Сегодня более 1,5 млн человек в Украине вынуждены были покинуть свои дома
из-за боевых действий на востоке страны
КАЖДЫЙ ВЕЧЕР ВЫ ВОЗВРАЩАЕТЕСЬ К СЕБЕ ДОМОЙ, А ОНИ НЕТ

За безпечний дитячий спорт

За безпечний дитячий спорт
Собрано средств, грн
0
Цель проекта
50 000 грн
Проект запущен
26 Февраля 2016
Поддержать проект

Із вересня 2015 року силами двох інструкторів-переселенців з Донецької області - Олександра Решетняка та В’ячеслава Соб’яніна - членів громадської організації, які займаються спортивним напрямком, був втричі розширений Черкаський обласний осередок Федерації традиційного карате України (ФТКУ).

Понад 60 юних каратистів-початківців (в тому числі й діти переселенців) віком від 3 до 13 років за короткий проміжок часу, проявивши неабияке завзяття на тренуваннях, показали вражаючі результати: сенсаційне «золото» на кубку Черкаської області (18.10.2015 р., м.Сміла) та загальнокомандне перше місце у відкритому турнірі з карате серед початківців, присвяченому Дню Св.Миколая (19.12.2015 р., м.Черкаси), в якому брали участь команди з 5 областей України (можна почитати).

Для того, щоб не втрачати переможний темп навчання юних спорсменів, і задля постійного зростання популярності здорового способу життя, інструктори прийняли рішення зробити умови тренувань максимально якісними й безпечнимим, спортивні заходи - масштабними, доступними, організацію - на найвищому рівні. 

Зараз школа карате знаходиться на початковому етапі розвитку, й майже все необхідне для навчання тренери вимушені орендувати, що створює додатково неабиякі труднощі.

На зібрані кошти планується придбати 100 кв.м. спеціального татамі для карате, бо саме воно дозволить вийти на наступний рівень популяризації улюбленного виду спорту й здорового способу життя в цілому, а також дасть змогу проводити заняття для дорослих і літніх людей по адаптованій до їх віку програмі.

Ознайомитися з діяльністю школи можна за посиланням.

Приєднуйтеся до здорового способу життя. Підтримуйте наших спортсменів!

  • мы в социальных сетях!
  • присоединяйтесь к нам!